Solarny zestaw adaptacyjny VELUX KSX 100K

Odkryj zalety silnika zasilanego energią słoneczną
VELUX KSX 100K

Zmodernizuj swoje okno. Dodaj zasilany energią słoneczną silnik do swojego obsługiwanego ręcznie okna dachowego z górnym otwieraniem (GGL i GGU), by zwiększyć wygodę obsługi. Prosty w montażu. Bez konieczności wsparcia specjalisty.
Zestaw montażowy jest zasilany z baterii słonecznej i nie wymaga prowadzenia dodatkowych przewodów, ani podłączania do sieci elektrycznej.

KSX 100K Velux okno

Obsługiwane ręcznie, okna dachowe VELUX z górnym otwieraniem, można  wyposażyć o elektryczne sterowanie zasilane z baterii słonecznej!

Zestaw adaptacyjny z silnikiem, zasilanym energią słoneczną, ulepsza ręcznie obsługiwane okna dachowe z górnym otwieraniem, by funkcjonowały jak zasilane słonecznie okna dachowe VELUX INTEGRA® kompatybilne z Systemem VELUX ACTIVE (do kupienia osobno). Zestaw jest łatwy w montażu na ręcznie obsługiwanych oknach dachowych z górnym otwieraniem i nie wymaga prowadzenia żadnych przewodów. Zestaw adaptacyjny, zasilany energią słoneczną, wyposażony jest w czujnik deszczu, który automatycznie zamyka okno podczas opadów.

KSX 100K Velux

Zawiera:

  • silnik wym. 370 x 50 x 110 mm zintegrowany ze sterownikiem, z kostką podłączeniową wyposażony w akumulator umożliwiający nawet 300 otwarć okna bez konieczności ładowania
  • panel naokienny z ogniwem fotowoltaicznym z czujnikiem deszczu o wymiarach 520 x 20 x 88 mm
  • naścienna klawiatura KLI 110

    Kompatybilność Velux